Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

BLOG


co2urier_logo.jpg
CO2URIER
2016-11-29

No i stało się! Dnia 01.10.2016 ruszył projekt CO2URIER, którego głównym celem jest wypracowanie polsko-niemieckiego modelu biznesowego ekologicznej firmy kurierskiej, uwzględniającego offset dwutlenku węgla i nowe usługi o charakterze proekologicznym.


czytaj całość...
elon.jpg

Wizjoner, geniusz, miliarder, pierwowzór Tony'ego Starka... Medialny obraz Elona Muska jest nam zapewne dobrze znany. Czym ten 44-latek z południowoafrykańskiej Pretorii sobie na niego zapracował?


czytaj całość...
tesla_2.jpg

Geniusz, odkrywca, wizjoner i ekscentryk. Twórca 300 patentów, które całkowicie przemodelowały ludzką cywilizację. Jednocześnie niemal zapomniany, wyśmiewany za życia, oszukiwany i okradany z pomysłów, których sam nie potrafił przekuć w finansowy sukces. Nikola Tesla mógł być bilionerem, lecz zmarł w biedzie i samotności, pozostawiając nam spadek odkryć, które napędzają świat do dziś. Pozostawił też po sobie tajemnice, które po dziś dzień skrywają niektóre z projektów, nad którymi pracował.


czytaj całość...
korba.jpg

Za oknem trwa bitwa - zima uzbrojona w mróz, śnieg, słotę, szarość przeciwko wiośnie, wyposażonej w bujną roślinność, słońce, entuzjazm. W naszych sercach także toczy walkę zimowe lenistwo z wiosennym zapałem. Już czas stanąć po jasnej stronie mocy, przystąpić do garażowych porządków, a w pierwszej kolejności odgruzować rower z piwnicznych czeluści. Oto kilka wskazówek, jak przygotować jednoślad do sezonu, by szybko i bezawaryjnie poruszać się po mieście oraz cieszyć się z dłuższych wycieczek:...


czytaj całość...

AKTUALNOŚCI


Autem elektrycznym do Walii

Portal Clean Technica pisze o naszej niecodziennej podróży autem elektrycznym do Walii. Zpraszamy do lektury :-)


czytaj całość...archiwum aktualności
Wielkanoc 2017

Najlepsze życzenia wielkanocne składa Quriers :-)


czytaj całość...archiwum aktualności
Quriers Listy w Łodzi

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy - rozpoczynamy obsługę listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Możliwość wysyłki na cały świat w konkurencyjnej cenie.


czytaj całość...archiwum aktualności
logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony