rower.jpgleaf1.jpgpomarancz_1.jpgleaf4.jpg

Quriers - tanie przesyłki kurierskie w kraju i za granicą


Nasza firma oferuje dostarczanie przesyłek kurierskich na terenie całej Polski i Europy. Lokalni gońcy Quriers ekspresowo doręczą paczkę nie tylko na terenie Warszawy i Łodzi, ale także w dwóch południowych miastach – rozpędzonych kurierów rowerowych Quriers możecie Państwo spotkać także w Krakowie i Katowicach.


W ofercie firmy znajdziecie Państwo również transport międzymiastowy oraz międzynarodowy. Silnie rozbudowana sieć dostawców umożliwia dostarczenie paczki w dowolne miejsce w Europie. W naszej pracy wykorzystujemy kurierów rowerowych, transport samochodowy oraz kolejowy. Dzięki dopasowaniu rodzaju środka lokomocji do wagi przesyłki i odległości, którą ma ona pokonać nasze usługi są nie tylko szybkie, ale i tanie. Dokładny koszt usług przedstawia cennik.

AKTUALNOŚCI

Nowa usługa lokalna - Na jutro

Nowa usługa lokalna - Na jutro

Miło nam przedstawić nową usługę, jaką dodajemy do swoich lokalnych usług w Łodzi w serwisie "Na jutro"

 

ECO Next Day_11 

czytaj całość...
Nowe cenniki międzynarodowe

Nowe cenniki międzynarodowe

Przedstawiamy nową ofertę na wysyłkę przesyłek kurierskich w serwisie standardowym ECO i priorytetowym EKSRES. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne kraje i obniżyliśmy ceny ...

czytaj całość...
90 000 km elektrykiem

90 000 km elektrykiem

Po ponad 3 latach kurierskiej służby nasz najstarszy samochód elektryczny przejechał już 90 tyś km. Tym samym - ładując go niemal wyłącznie ze Słońca - uniknęliśmy emisji niemal 30 ton CO2 i wielu setek kg różny innych silnie trujących substancji.

czytaj całość...
     - kurierzy rowerowi
- lokalny transport samochodowy
- przesyłki dworcowe
- przesyłki krajowe
- przesyłki międzynarodowe
 czytaj całość...
     - 1-24 ton    
- transport całopojazdowy    
- spedycja    
- usługi krajowe i zagraniczne
 czytaj całość...