Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

O NAS


Działalność kurierska


Firma Quriers została założona w 1998 roku przez dwóch studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Stworzyli oni jedną z pierwszych w Polsce agencję kurierską, w której do przewożenia przesyłek wykorzystano rowery. Wzór stanowiły dla nich zachodnie rynki, gdzie kurierzy rowerowi już od dawna byli zjawiskiem codziennym. Kurierzy poruszający się na rowerach o wiele sprawniej niż samochody pokonują przeszkody drogowe, takie jak korki czy remonty. Co więcej, rower jako środek transportu jest całkowicie przyjazny dla środowiska. Nasi Klienci docenili jakość i szybkość usług firmy, dzięki czemu w 2003 roku mogła ona powiększyć zakres oferowanych usług i oddać do ich dyspozycji serwis o zasięgu krajowym. Model naszego biznesu z powodzeniem udało się nam przenieść na grunt innych miast. W latach 2005-2007 powstają prężnie rozwijające się odziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie. Aby możliwe było sprawne zarządzanie oddziałami oraz obsługa tysięcy paczek naszych klientów wdrożyliśmy profesjonalne oprogramowanie warszawskiej firmy Opennet. Obecnie dysponujemy flotą samochodów, zarówno jedno jak i wielopaletowych, dostosowanych do transportu przesyłek rozmaitej wielkości, co umożliwia szybką i pewną dostawę, niezależnie od miejsca przeznaczenia.

Działalność transportowa

Quriers Cargo powstaje w 2006 roku jako uzupełnienie i rozszerzenie Quriers Przesyłki. Działalność oparliśmy na flocie własnych aut ciężarowych jak również szeregu skrupulatnie dobranych podwykonawców. Prowadzimy licencjonowany transport na terenie Polski i Europy, a bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów zapewnia Ubezpieczenie OC Przewoźnika gwarantujące ochronę do wysokości 120 tyś. USD.

Działalność magazynowa


W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi logistycznej w 2007 roku otwieramy pierwszy magazyn. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na magazynowanie towarów, ale również wspiera działalność kurierską i transportową pozwalając na przechowanie i przygotowanie przesyłek do wysyłki, przeładunek i konfekcjonowanie towaru.

Ekologia


Wizerunek naszej firmy chcemy budować nie tylko w oparciu o kompleksową i profesjonalną obsługę logistyczną ale również o świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną. Większość naszej floty to auta kupione jako nowe o niskiej emisji CO2. Jako pierwsza firma kurierska w Polsce zakupiliśmy samochód w pełni elektryczny marki Nissan Leaf. Oprócz tego wszystkie nasze odziały zatrudniają rowerzystów, którzy nie tylko nie zanieczyszczają środowiska ale obniżają też natężenie ruchu. Wprowadziliśmy również długofalowy program sadzenia drzew, dzięki któremu udało się już obsadzić 2 ha lasu. Ponadto prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów i baterii.


AKTUALNOŚCI


Nowa usługa lokalna - Na jutro

Miło nam przedstawić nową usługę, jaką dodajemy do swoich lokalnych usług w Łodzi w serwisie "Na jutro"

 

ECO Next Day_11 


czytaj całość...archiwum aktualności
Nowe cenniki międzynarodowe

Przedstawiamy nową ofertę na wysyłkę przesyłek kurierskich w serwisie standardowym ECO i priorytetowym EKSRES. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne kraje i obniżyliśmy ceny ...


czytaj całość...archiwum aktualności
90 000 km elektrykiem

Po ponad 3 latach kurierskiej służby nasz najstarszy samochód elektryczny przejechał już 90 tyś km. Tym samym - ładując go niemal wyłącznie ze Słońca - uniknęliśmy emisji niemal 30 ton CO2 i wielu setek kg różny innych silnie trujących substancji.


czytaj całość...archiwum aktualności
logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony