Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

OPIS USŁUGI


Miło nam poinformować, że z myślą o swoich obecnych i nowych klientach uruchamiamy nowy projekt Quriers Listy

Oferta jaką chcemy Państwa zainteresować to możliwość nadawania listów zagranicznych zwykłych i poleconych. Dzięki współpracy z holenderskim operatorem pocztowym możemy korzystać z oferty globalnej sieci pocztowej liczącej ponad 100. dystrybutorów. Dajemy Państwu możliwość wysyłania korespondencji adresowanej na cały świat w cenach konkurencyjnych do polskiej Poczty. 


Realizacja usługi krajowej ustalana i wyceniana będzie indywidulanie. Dedykowana jest ona wyłącznie do nadań masowych tzn. zawierających jednorazowo minimum 1000 przesyłek. Oferta jest konkurencyjna cenowo do standardowego cennika pocztowego.


Zapraszamy do zapoznania się z Naszym nowym projektem i skorzystania z zapytania ofertowego, w celu przygotowania spersonalizowanej oferty handlowej. Dla klientów udostępniamy na stronie internetowej moduł do logowania i rejestracji nadań poprzez zintegrowany system elektroniczny z możliwością śledzenia przesyłek rejestrowanych.


Usługa nie jest stosowana w obrocie z udziałem konsumentów. Nadanie jednorazowe wymaga minimum 20 przesyłek.

 


Kierownik Projektu :

Marcin Witkowski

Area Sales Manager

mobile: +48 666 879 696
e-mail: m.witkowski@quriers.pl
ul. Naftowa 7/15   
91-073 Łódź, PL

AKTUALNOŚCI


Quriers Listy w Łodzi

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy - rozpoczynamy obsługę listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Możliwość wysyłki na cały świat w konkurencyjnej cenie.


czytaj całość...archiwum aktualności
Nowy adres Wrocław

Informujemy, że odział we Wrocławiu zmienił lokalizację. Aktualny adres biura to:

ul. Pasterska 2 lok. 30
50-226 Wrocław

Serdecznie zapraszamy


czytaj całość...archiwum aktualności
Zmiana godzin pracy

Od 20.01.2017 roku (piątek) zmieniamy godziny otwarcia naszego biura w Łodzi. Zapraszamy miedzy 8:30 a 17:30.


logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony