Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

QURIERS LISTY W ŁODZI

« Wróć do listy aktualności

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy. Oferta jaką chcemy Państwa zainteresować to możliwość nadawania listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Dzięki współpracy z holenderskim operatorem pocztowym możemy korzystać z oferty globalnej sieci pocztowej liczącej ponad 100. dystrybutorów. Z nami możecie Państwo wysyłać korespondencję adresowaną na cały świat w cenach konkurencyjnych do polskiej Poczty. Zapraszamy do zapoznania się z Naszym nowym projektem i skorzystania z zapytania ofertowego, w celu przygotowania spersonalizowanej oferty handlowej.


AKTUALNOŚCI


Nowa usługa lokalna - Na jutro

Miło nam przedstawić nową usługę, jaką dodajemy do swoich lokalnych usług w Łodzi w serwisie "Na jutro"

 

ECO Next Day_11 


czytaj całość...archiwum aktualności
Nowe cenniki międzynarodowe

Przedstawiamy nową ofertę na wysyłkę przesyłek kurierskich w serwisie standardowym ECO i priorytetowym EKSRES. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne kraje i obniżyliśmy ceny ...


czytaj całość...archiwum aktualności
90 000 km elektrykiem

Po ponad 3 latach kurierskiej służby nasz najstarszy samochód elektryczny przejechał już 90 tyś km. Tym samym - ładując go niemal wyłącznie ze Słońca - uniknęliśmy emisji niemal 30 ton CO2 i wielu setek kg różny innych silnie trujących substancji.


czytaj całość...archiwum aktualności
logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony