Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

QURIERS LISTY W ŁODZI

« Przejdź do aktualności

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy. Oferta jaką chcemy Państwa zainteresować to możliwość nadawania listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Dzięki współpracy z holenderskim operatorem pocztowym możemy korzystać z oferty globalnej sieci pocztowej liczącej ponad 100. dystrybutorów. Z nami możecie Państwo wysyłać korespondencję adresowaną na cały świat w cenach konkurencyjnych do polskiej Poczty. Zapraszamy do zapoznania się z Naszym nowym projektem i skorzystania z zapytania ofertowego, w celu przygotowania spersonalizowanej oferty handlowej.


AKTUALNOŚCI


Autem elektrycznym do Walii

Portal Clean Technica pisze o naszej niecodziennej podróży autem elektrycznym do Walii. Zpraszamy do lektury :-)


czytaj całość...archiwum aktualności
Wielkanoc 2017

Najlepsze życzenia wielkanocne składa Quriers :-)


czytaj całość...archiwum aktualności
Quriers Listy w Łodzi

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy - rozpoczynamy obsługę listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Możliwość wysyłki na cały świat w konkurencyjnej cenie.


czytaj całość...archiwum aktualności
logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony