Blog    |    mobile cargo Wersja mobilna     |     cargo Zaloguj się     |     Przejdź na stronę: cargo |    Przejdź na stronęleaf_podstrona1.jpg
rower-mini.jpg
pomaranczowe_1_podstrona.jpg

ROWEREM DO MAROKA

« Wróć do listy aktualności

Damian

Dzięki naszej pomocy, najtwardszy kurier Damian (nr 23), wyruszył 3 sierpnia w wymarzoną, rowerową podróż do Maroka. O tym, że nie jest to zwykła wycieczka tylko prawdziwy ekspres rowerowy niech świadczy fakt, że Damian ma zamiar do Gibraltaru (3300 km) dojechać o własnych siłach zaledwie w 12 dni. Trzymamy kciuki za Damiana i zapraszamy do śledzenia tej niezwykłej wyprawy na facebooku, gdzie znajdziecie codziennie relację i zdjęcia z poczynań naszego kuriera.


AKTUALNOŚCI


Zapytanie ofertowe WWW

Szanowni Państwo,

W dniu 02.10.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na modernizację strony internetowej www.quriers.pl w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.


czytaj całość...archiwum aktualności

Zapytanie ofertowe PV

Szanowni Państwo,

W dniu 28.09.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 3 kWp w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.


czytaj całość...archiwum aktualności

Zapytanie ofertowe - laptopy

Szanowni Państwo,

W dniu 14.09.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na zakup trzech komputerów typu laptop w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.


czytaj całość...archiwum aktualności
logo_teatr_powszechny.jpg
logo-pinokio.jpg
amg_logo.jpg
pzu.jpg
zak.jpg

Przesyłki kurierskie Quriers to ekspresowy i tani transport paczek w całej Polsce i za granicę. Nasi kurierzy rowerowi przemierzają Kraków, Warszawę, Łódź i Katowice.

wersja mobilna strony