Aktualizacja oferty Quriers

« wróć

Szanowni Państwo,


Informujemy, że od 1 czerwca br. rozpoczniemy naliczanie opłat dodatkowych za papierowy list przewozowy oraz zlecenie mailowe/telefoniczne. W każdym z tych przypadków cena wynosi 1,00 zł netto za każde zdarzenie.

Papierowy list przewozowy wypełniany jest w przypadku braku zlecenia poprzez stronę internetową i nie wydrukowanym potwierdzeniu nadania z systemu.

Wprowadzenie dopłat związane jest z optymalizacją procesów operacyjnych, nieodzowną przy obsłudze stale rosnącej liczby przesyłek. Naszym celem jest odciążenie telefonicznego biura obsługi klienta poprzez wykorzystanie narzędzi internetowych. Większość firm z naszej branży już wcześniej wdrożyła podobne, wyższe dopłaty.

Zachęcamy do logowania się na www.quriers.pl lub bezpośrednio na stronie www naszego systemu. Dzięki temu możliwe jest elektroniczne wstawianie zleceń i uniknięcie wspomnianych wyżej opłat.

Zgłoszenia dot. założenia indywidualnego, biznesowego konta w naszym systemie proszę przesyłać na adres mailowy quriers@quriers.pl


Jednocześnie informujemy o zmianach w starym cenniku strefowym, w którym stawki zostały zaktualizowane do obecnej sytuacji rynkowej. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Quriers