bezpieczne dostawy bezkontaktowe

« wróć

Drodzy Klienci,

w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, chcielibyśmy Państwa poinformować, że zgodnie z zaleceniami Ministwerstwa Zdrowia oraz Rozwoju wprowadzamy w firmie zalecenia dla zakładów pracy oraz branży transportowej i logistycznej.

 

Nasi kurierzy otrzymują środki higieny osobistej tj. rękawice, żele antybakteryjne, a ich pojazdy będą podlegać dezynfekcji.

 

Wprowadzamy dla Państwa również nową możliwość składania zleceń z "bezpieczną dostawą bezkontaktową". Odbiór i dostawa w serwisie lokalnym odbywać się będzie pod drzwi lub z zachowaniem bezpiecznej odległości. Zamiast standardowego podpisu kurier wpisywać będzie datę/godzinę dostawy oraz nazwisko odbiorcy. Jeśli są Państwo zainteresowani nową formą prosimy o informację przy zleceniu. W serwisach krajowym i międzynarodowym realizowanych przez naszych kurierów możliwy jest odbiór z zachowaniem w/w opcji.

 

W tym okresie szczególnie preferowane są zlecenia internetowe nie wymagające wypisywania papierowych listów przewozowych, a informację proszę umieścić w polu UWAGI.