e-commerce

OFERTA

Rynek E-commerce w Polsce - dane z Gemius.pl

W 2017 roku 54 proc. polskich internautów kupowało online (w porównaniu z 50 proc. w roku 2016). Najsilniejszym czynnikiem zachęcającym do e-zakupów jest ich całodobowa dostępność (82 proc. wskazań). Zakupy online są postrzegane jako nieskomplikowane (41 proc.) i wygodne (44 proc.), ale także tańsze (33 proc.) i zajmujące mniej czasu (39 proc.) niż te w sklepach tradycyjnych.

Według raportu „E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska” 82 proc. e-konsumentów dokonuje zakupów w sieci, ponieważ zachęca ich do tego możliwość dostarczenia przesyłki do domu lub do pracy przez kuriera. Raport potwierdza, że czynnikiem, który również motywuje internautów do e-zakupów, jest darmowa dostawa do domu, ale z dodatkową możliwością bezpłatnego zwrotu towaru – ta opcja skłania do zakupu 65 proc. e-konsumentów. Natomiast 24 proc. osób, które kupiły w internecie, przyznaje, że chętniej ponawia decyzję o zakupie, jeśli może liczyć na dostawę tego samego dnia (z ang. Same day delivery) "

Oferta firmy Quriers wychodzi bezpośrednio na przeciw tym potrzebom i oczekiwaniom. Dla swoich Klientów uzupełniamy proces zakupowy o usługę dostaw w serwisie miejskim, krajowym oraz międzynarodowym. W przeciwieństwie do pozostałych firm kurierskich jesteśmy specjalistami od doręczania przesyłek Same Day tj. w tym samym dniu – również przesyłek międzymiastowych.

CENNIK

Oferta ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, tak aby idealne dopasować je do potrzeb i poziomu sprzedaży. Zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy: quriers@quriers.pl, bądź telefonicznie: 602-469-999.