opis usługi

Miło nam poinformować, że z myślą o swoich obecnych i nowych klientach uruchomiony został w 2017r. projekt Quriers Listy.

Oferta jaką chcemy Państwa zainteresować to możliwość nadawania listów zagranicznych zwykłych i poleconych. Dzięki współpracy z holenderskim operatorem pocztowym możemy korzystać z oferty globalnej sieci pocztowej liczącej ponad 100. dystrybutorów. Dajemy Państwu możliwość wysyłania korespondencji międzynarodowej w cenach konkurencyjnych do polskiej Poczty.

Usługa świadczona jest na terenie całego świata dotyczy przesyłek do 2,0 kg

A B C
24,5cm x 16,5cm x 0,5cm 30,5cm x 38,1cm x 2cm najdłuższy bok max. 60 cm
Suma długości, szerokości i wysokość max 90 cm
max 100 g max 500 g max 2000 gZapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z zapytania ofertowego, w celu przygotowania spersonalizowanej oferty handlowej. Dla klientów zainteresowanych współpracą udostępniamy dostęp do platformy internetowej Quriers Listy
https://listy.quriers.pl/
Z poziomu serwisu Klient zyskuje możliwość samodzielnej rejestracji nadań oraz dostęp do archiwum elektronicznego i śledzenia statusów przesyłek rejestrowanych. Możliwe jest przedstawienie możliwości systemu na koncie testowym.Usługa nie jest stosowana w obrocie z udziałem konsumentów tzn. dotyczy jedynie firm z umową.

 

Ze względu na liczne zapytania w okresie pandemii koronawirusa - nadanie jednorazowe wymaga minimum 100 przesyłek.

Usługa jest aktywna obecnie na rynku europejskim. Wstrzymana została tymczasowo wysyłka przesyłek poleconych do USA/Kanady.

 

System jest zbliżony nieco do kurierskiego, ale wdrożenie usługi wymaga przeszkolenia, więc w obecnej sytuacji epidemicznej ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu oferta dotyczy wyłącznie m. Łódź i Warszawa.

Kierownik Projektu i Sprzedaży - Area Project and Sales Manager

Marcin Witkowski
mobile: +48 666 879 696
e-mail: m.witkowski@quriers.pl
ul. Bulwarowa 20
93-430 Łódź, PL