Aktualności

Nowy elektryk

Nowy elektryk

Przy deszczowej pogodzie zeszłego tygodnia udało nam się - w końcu - przetestować najnowszego #Nissana Leaf i porównać go z naszym 5-cio letnim mającym 107 tyś przebiegu :-)

Generalnie widać duży postęp!! :-)

 

Aktualizacja oferty Quriers

Aktualizacja oferty Quriers

Szanowni Państwo,


Informujemy, że od 1 czerwca br. rozpoczniemy naliczanie opłat dodatkowych za papierowy list przewozowy oraz zlecenie mailowe/telefoniczne. W każdym z tych przypadków cena wynosi ...

więcej...
RODO

RODO

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tj. wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) uprzejmie informujemy, że...

więcej...
Nowa usługa lokalna
Nowe cenniki międzynarodowe

Nowe cenniki międzynarodowe

Przedstawiamy nową ofertę na wysyłkę przesyłek kurierskich w serwisie standardowym ECO i priorytetowym EKSRES. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne kraje i obniżyliśmy ceny ...

więcej...
90 000 km elektrykiem

90 000 km elektrykiem

Po ponad 3 latach kurierskiej służby nasz najstarszy samochód elektryczny przejechał już 90 tyś km. Tym samym - ładując go niemal wyłącznie ze Słońca - uniknęliśmy emisji niemal 30 ton CO2 i wielu setek kg różny innych silnie trujących substancji.

więcej...
Nowy numer telefonu - Wrocław

Zapytanie ofertowe WWW

Szanowni Państwo,

W dniu 02.10.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na modernizację strony internetowej www.quriers.pl w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.

więcej...

Zapytanie ofertowe PV

Szanowni Państwo,

W dniu 28.09.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 3 kWp w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.

więcej...

Zapytanie ofertowe - laptopy

Szanowni Państwo,

W dniu 14.09.2017 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na zakup trzech komputerów typu laptop w ramach projektu „CO2URIER - Bezemisyjne usługi kurierskie”.

więcej...
Quriers w radiu TokFm

Quriers w radiu TokFm

Zapraszamy do wysłuchania audycji w radiu TokFm na temat pojazdów elektrycznych, której jednym z gości był właściciel Quriers Tomasz Gać :-)

więcej...
Autem elektrycznym do Walii
Wielkanoc 2017
Brak prądu

Brak prądu

Informujemy, że w dniu 16.03.2017 w godzinach od 8:30 do 14:30 siedziba w Łodzi będzie odcięta od prądu. Dołożymy wszelkich starań aby utrzymać w tym czasie zasilanie awaryjne, jednak, mimo to, mogą wystąpić problemy w dostępie do internetowego systemu zlecania usług. W takim przypadku prosimy składać zlecenia drogą mailową bądź telefoniczną.

Za utrudnienia przepraszamy.

więcej...
Quriers Listy w Łodzi

Quriers Listy w Łodzi

Startujemy w Łodzi z nowym projektem Quriers Listy - rozpoczynamy obsługę listów zagranicznych zwykłych i poleconych od 20g do 2kg. Możliwość wysyłki na cały świat w konkurencyjnej cenie.

więcej...
Nowy adres Wrocław

Nowy adres Wrocław

Informujemy, że odział we Wrocławiu zmienił lokalizację. Aktualny adres biura to:

ul. Pasterska 2 lok. 30
50-226 Wrocław

Serdecznie zapraszamy

więcej...
Zmiana godzin pracy

Zmiana godzin pracy

Od 20.01.2017 roku (piątek) zmieniamy godziny otwarcia naszego biura w Łodzi. Zapraszamy miedzy 8:30 a 17:30.

Gwiazdkowy prezent

Wynik zapytania ofertowego

Miło nam poinformować o zakończeniu postępowania wyboru wykonawcy projektu „Zeroemisyjny międzynarodowy i krajowy transport drogowy klasy VIP, umożliwiający pasażerom eko-dostęp do Internetu nowej generacji”.Realizacji podejmie się Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia, 95-050 Konstantynów Łódzki, ul Innowacyjna 9/11. Szczegóły w poniższym dokumencie.

więcej...

Zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo,

W dniu 25.11.2016 firma QURIERS ogłasza zapytanie ofertowe na wybór wykonawcy odpowiedzialnego za opracowanie nowej usługi w ramach projektu „Zeroemisyjny międzynarodowy i krajowy transport drogowy klasy VIP, umożliwiający pasażerom eko-dostęp do Internetu nowej generacji”

więcej...
Szczyt NATO

Szczyt NATO

W związku z odbywającym się szczytem NATO w Warszawie w dniach 8-9 lipca 2016r. oraz nadchodzącymi obchodami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (25-31.07.2016) informujemy o możliwych opóźnieniach w odbiorze i doręczeniu przesyłek. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że podejmiemy działania mające na celu zmniejszenie ewentualnych zewnętrznych trudności w realizowaniu usług kurierskich na terenie wyżej wymienionych miast i okolic.

Lodz Solar Team

Lodz Solar Team

Cieszą nas wszelkie projekty wykorzystujące odnawialne źródła energii, zwłaszcza w transporcie. Tym chętniej podjęliśmy współpracę z grupą studentów Politechniki Łódzkiej tworzących Lodz Solar Team.

więcej...
 O Quriers na Clean Technica

O Quriers na Clean Technica

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję do spotkania z Zacharym Shahanem - redaktorem naczelnym portalu Clean Technica. Portal ten należy do czołówki najważniejszych, w skali światowej, i najchętniej odwiedzanych stron propagujących ekologiczne rozwiązania energetyczne.

więcej...
Karma dla psiaków

Karma dla psiaków

W grudniu udało się przeprowadzić zbiórkę darów dla łódzkiego schroniska dla zwierząt. Dzięki zaangażowaniu pracowników i Klientów firmy Quriers udało się zebrać duuużo suchej karmy, karmy w puszkach oraz przysmaki, kocyki i inne akcesoria.

No i jest...