Blog

Uwagi w zleceniu www

Uwagi w zleceniu www

Krótka instrukcja graficzna jak prawidłowo wpisać uwagi do zlecenia, aby widoczne były one przez naszych dyspozytorów i kurierów oraz aby były one widoczne w zestawieniu do FV. 

więcej...
FAQ Quriers - poradnik kurierski
Samochody elektryczne wracają do łask

Samochody elektryczne wracają do łask

Z wcześniejszego artykułu dowiedzieliśmy się, że samochody elektryczne nie są tak innowacyjne jak mogło się wydawać. Poruszały się przecież po drogach zanim zdecydowana większość z nas pojawiła się na świecie. 

Dlaczego w takim razie dopiero teraz obserwujemy ich dynamiczny rozwój?

więcej...
Czy samochody elektryczne są przyszłością logistyki?
CO2URIER, ekologiczna firma kurierska

CO2URIER, ekologiczna firma kurierska

No i stało się! Dnia 01.10.2016 ruszył projekt CO2URIER, którego głównym celem jest wypracowanie polsko-niemieckiego modelu biznesowego ekologicznej firmy kurierskiej, uwzględniającego offset dwutlenku węgla i nowe usługi o charakterze proekologicznym.

więcej...
Wizjoner, geniusz, miliarder

Wizjoner, geniusz, miliarder

Wizjoner, geniusz, miliarder, pierwowzór Tony'ego Starka... Medialny obraz Elona Muska jest nam zapewne dobrze znany. Czym ten 44-latek z południowoafrykańskiej Pretorii sobie na niego zapracował?

więcej...
Tajemnice Nikola Tesli

Tajemnice Nikola Tesli

Geniusz, odkrywca, wizjoner i ekscentryk. Twórca 300 patentów, które całkowicie przemodelowały ludzką cywilizację. Jednocześnie niemal zapomniany, wyśmiewany za życia, oszukiwany i okradany z pomysłów, których sam nie potrafił przekuć w finansowy sukces. Nikola Tesla mógł być bilionerem, lecz zmarł w biedzie i samotności, pozostawiając nam spadek odkryć, które napędzają świat do dziś. Pozostawił też po sobie tajemnice, które po dziś dzień skrywają niektóre z projektów, nad którymi pracował.

więcej...
Przygotowanie roweru na wiosnę

Przygotowanie roweru na wiosnę

Za oknem trwa bitwa - zima uzbrojona w mróz, śnieg, słotę, szarość przeciwko wiośnie, wyposażonej w bujną roślinność, słońce, entuzjazm. W naszych sercach także toczy walkę zimowe lenistwo z wiosennym zapałem. Już czas stanąć po jasnej stronie mocy, przystąpić do garażowych porządków, a w pierwszej kolejności odgruzować rower z piwnicznych czeluści. Oto kilka wskazówek, jak przygotować jednoślad do sezonu, by szybko i bezawaryjnie poruszać się po mieście oraz cieszyć się z dłuższych wycieczek.

 

więcej...